Stomatologia Łódź NFZ

Proces leczenia zębów często bywa dosyć kosztowny. Dlatego co roku staramy się o pozyskanie kontraktu z NFZ na leczenie stomatologiczne. Dzięki temu nasi pacjenci z części zabiegów mogą skorzystać nieodpłatnie.

Jeśli szukasz stomatologa w Łodzi na NFZ zapraszamy do Stomatologii na Księżym Młynie.
Wszelkich informacji na temat dostępnych usług w ramach leczenia na NFZ uzyskasz dzwoniąc do naszej kliniki pod numery telefonów:

  • Tel./fax:+48 (42) 663 88 99

Stomatologia Łódź NFZ – kiedy można skorzystać?

Z bezpłatnej opieki stomatologicznej może korzystać każdy, kto jest objęty ubezpieczeniem zdrowotnym. Do dentysty nie jest potrzebne skierowanie. W ramach leczenia stomatologicznego refundowane są m.in.:

  • świadczenia z zakresu stomatologii ogólnej,
  • chirurgii stomatologicznej,
  • periodontologii,
  • protetyki,
  • a także pomocy doraźnej.

Stomatologia Łódź NFZ – gdzie szukać stomatologa?

Listę placówek świadczących usługi stomatologiczne w ramach ubezpieczenia znajdziesz na stronie NFZ w zakładce „Przychodnie i szpitale” – leczenie stomatologiczne. Możesz skorzystać także z online’wego Informatora o Terminach Leczenia i sprawdzić najbliższe wolne terminy na leczenie.

W przypadku nagłej sytuacji, listę placówek świadczących pomoc doraźną znajdziesz na stronie swojego wojewódzkiego oddziału NFZ.

Szukasz stomatologa w Łodzi na NFZ ?

Kiedy szukasz placówki stomatologicznej w Łodzi, która oferuje usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), warto zastanowić się, dlaczego wybór naszej placówki może być dla Ciebie korzystny.

  • Nasza placówka ma długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług stomatologicznych dla pacjentów korzystających z NFZ. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o zapewnienie wysokiej jakości opieki dentystycznej.
  • Stomatologia na Księżym Młynie jest przyjazna dla pacjentów. Zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie każdego pacjenta, dlatego staramy się stworzyć przyjazną atmosferę, w której mogą czuć się swobodnie i bez obaw.
  • Nasz personel jest zawsze gotowy odpowiedzieć na pytania dotyczące procedur NFZ i pomóc w załatwieniu wszelkich formalności.

W związku z powyższym, wybór naszej placówki na wizytę w ramach NFZ może być korzystną decyzją, która zagwarantuje Ci wysoką jakość opieki stomatologicznej oraz komfortową obsługę na każdym etapie leczenia.

Stomatologia Łódź NFZ – Gdzie nas znaleźć?

Zapraszamy do naszych gabinetów – Stomatologia na Księżym Młynie, ul. Tymienieckiego 16D.

Przewiń do góry