Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu ultranowoczesny laser stomatologiczny Kavo Laser 3 z systemem feedback.

Doskonały do diagnostyki, zabiegów endodontycznych i mikrochirurgii kontaktowej. Zabiegi laserem są niezwykle precyzyjne. Gwarantują bezpieczeństwo i higienę. Technika światłowodowa pozwala dotrzeć do każdego zakamarka jamy ustnej i kanału zęba. Leczenie jest absolutnie bezbolesne.

Ze względu na duże zainteresowanie bezbolesnym leczeniem zębów laserem zadbaliśmy o to, aby nie było żadnych kolejek oczekujących na zabieg laserem. Obecnie w naszej Klinice dysponujemy dwoma jedynymi w Łodzi, ultranowoczesnymi laserami KaVo KEY 3.

Na czym polega system „feedback”?

Dzięki temu systemowi możliwe staje się usunięcie tylko i wyłącznie złogów nawet z trudno dostępnych miejsc przy całkowitej ochronie tkanek okołokorzeniowych. Wbudowany autopilot zapewnia ciągłą kontrolę zwrotną obecności kamienia, co jest uwidaczniane na ekranie oraz poprzez sygnał dźwiękowy. Laser jest wykorzystywany tylko tam, gdzie jest potrzebny.

Laserowy pomiar i skaling umożliwia wykrycie i precyzyjne usunięcie kamienia i osadów z powierzchni korzeni, nawet poddziąsłowo! Możemy w ten sposób chronić tkanki zęba, do których dostęp bez użycia lasera byłby praktycznie niemożliwy. Nieusuwany przez wiele lat kamień powoduje stopniową i nieodwracalną destrukcję kości, co może być przyczyną rozchwiania i w konsekwencji utraty zęba! Lekarze pracujący w naszej klinice po raz pierwszy mają do dyspozycji instrument gwarantujący przeprowadzenie zabiegu w sposób bezpieczny, dokładny i skuteczny klinicznie, bez ryzyka uszkodzenia zdrowych tkanek zęba.

W naszej klinice, dzięki KEY Laser 3 zabieg jest przeprowadzany delikatniej niż przy konwencjonalnym leczeniu. Pacjent odczuwa wyraźnie mniejsze dolegliwości pozabiegowe. Leczenie jest szybsze. Po prostu szybciej i skuteczniej możemy nieść pomoc naszym pacjentom, niż kiedykolwiek wcześniej.

Przewiń do góry