Wybielanie zębów Łódź

Piękny uśmiech w zasięgu ręki: Wybielanie Zębów

Jakże ważną częścią naszego zewnętrznego wyglądu jest uśmiech.

Często jednak na pięknych białych zębach powstają trwałe, ciemne przebarwienia np. z picia kawy, herbaty, soków czy palenia papierosów.

Jeśli marzysz o białym, olśniewającym uśmiechu, w Stomatologii na Księżym Młynie w Łodzi możesz spełnić swoje marzenie. Oferujemy profesjonalne metody wybielania zębów. Stosowane w naszych gabinetach procedury wybielania są bezpieczne oraz skuteczne i pozwalają osiągnąć efekty, o których marzą nasi pacjenci.

W Stomatologii Na Księżym Młynie w Łodzi oferujemy dwie metody, które umożliwiają wybielenie zębów.

Wybielanie zębów Łódź – lampa BEYOND

Wybielanie zębów lampą BEYOND to metoda, która zapewnia szybkie i efektywne rozjaśnienie uzębienia, pozostawiając uśmiech olśniewająco biały i promienny. Zabieg wybielania zębów jest całkowicie bezpieczny (absolutnie neutralny dla zębów), co potwierdzają liczne badania naukowe i trwa zaledwie około 30 do 50 minut. Zęby po wybielaniu nie stają się “bardziej chłonne” na przebarwienia. Trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od oczekiwań oraz trybu życia pacjenta. Jedną z głównych zalet wybielania zębów lampą BEYOND jest jego skuteczność. Pacjenci zauważają wyraźną poprawę koloru zębów już po pierwszym zabiegu.

Jak przebiega wybielaniE zębów lampą BEYOND?

Konsultacja ze stomatologiem

Pierwszym krokiem jest umówienie się na konsultację. W trakcie pierwszej wizyty stomatolog ocenia stan zębów i przyzębia pacjenta, oraz sprawdza czy nie ma ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu wybielania. Dentysta określa także kolor zębów pacjenta, omawia oczekiwania odnośnie efektów jakie pacjent chce osiągnąć, prezentuje dostępne opcje wybielania oraz możliwości danego zabiegu.

Przygotowanie do wybielania zębów

Przed zabiegiem wybielania zęby powinny być poddane higienizacji. Na kilka dni przed umówioną wizytą należy usunąć kamień i osad z zębów.

Wybielanie zębów

Zabieg rozpoczyna przygotowanie pacjenta i zabezpieczenie dziąseł tzw. płynnym koferdamem, który utwardza się specjalną lampą. Zapobiega to ewentualnym podrażnieniom. Na tak przygotowane zęby lekarz nakłada żel wybielający z dużą ilością substancji aktywnej, a następnie żel poddany zostaje aktywacji za pomocą lampy BEYOND.

Czas trwania zabiegu

Zabieg trwa ok. 45 min i składa się z trzech piętnastominutowych cykli.

Ostateczne rezultaty.

Po zakończeniu serii zabiegów pacjent może cieszyć się białym, promiennym uśmiechem, który przyciąga spojrzenia i dodaje pewności siebie.

Dzięki wybielaniu zębów lampą BEYOND możesz szybko osiągnąć olśniewający uśmiech, który przyciąga spojrzenia i dodaje pewności siebie.

Nakładkowe wybielanie zębów łódź

Wybielanie zębów przeprowadzane jest w gabinecie dentystycznym. Składniki żelu wybielającego wnikają w głąb zębów, gdzie uwalniają atomy tlenu powodujące utlenienie – wybielenie przebarwień.

Przebieg wybielania nakładkowego zębów

  1. Na pierwszej wizycie lekarz stomatolog bada stan zębów i dziąseł pacjenta. W razie konieczności tymczasowo zabezpiecza ubytki, ponieważ wypełnienia, korony i mosty nie ulegają wybieleniu. Zostaje usunięty kamień i osad. Pobiera się wyciski potrzebne do wykonania indywidualnych nakładek na zęby.
  2. Na kolejnej wizycie lekarz przekazuje pacjentowi nakładki wraz z zestawem strzykawek wypełnionych żelem wybielającym oraz wyjaśnia procedurę wybielania.  Pacjent w domu aplikuje do nakładek żel wybielający Opalescence, umieszcza je na zębach i pozostawia na całą noc (8 godz.). Cały zabieg trwa około 8-10 nocy. Natomiast efekt można czasem zauważyć już po pierwszej nocy. Po ustabilizowaniu koloru (ok. 2 tygodnie po zakończonej kuracji), lekarz stomatolog ostatecznie wypełnia zęby wg nowego jaśniejszego koloru. Czasami bardzo ciemne zęby wymagają wybielania przez dłuższy okres czasu.

Wybielanie zębów Łódź

Z obu tych metod wybielania zębów, można skorzystać w Stomatologii na Księżym Młynie. Nasza klinika mieści się w Łodzi na ul. Tymienieckiego 16D.

Zadbaj z nami o swój piękny uśmiech. Możesz bezpiecznie wybielić zęby w Łodzi.

Przewiń do góry